Lubię się czasem napić dobrej japońskiej whisky

Mam prawie czterdzieści lat i czuję się w życiu naprawdę spełniony. Mam cudowną żonę z którą wychowujemy naszego wspaniałego syna. Mieszkamy w pięknym domu i mamy dobrą pracę. Nie musimy się gonić za pieniędzmi, bo jesteśmy odpowiednio ustatkowani i zabezpieczeni finansowo. Dlatego też w piątkowy wieczór lubię sobie uczcić cały tydzień małą szklaneczką oryginalnej whisky.

Japoński trunek smakuje wybornie

dobra japońska whisky sklepNie ukrywam, że lubię napić się okazjonalnie takiej szklaneczki złocistego trunku nazywanego powszechnie whisky. Od kilku miesięcy kupuję tylko i wyłącznie oryginalną japońską whisky, którą miałem okazję spróbować przy okazji wycieczki do kraju kwitnącej wiśni. Muszę przyznać, że nie żałuję tych kilkuset złotych, które muszę wydać na to, żeby w moim barku znalazła się dobra japońska whisky sklep na całe szczęście mam całkiem niedaleko. Jakieś pół roku temu otwarli koło mnie taki super sklep z alkoholami z całego świata. Od samego początku jestem stałym klientem tego sklepu tylko dlatego, że mają właśnie to moje ulubione japońskie whisky. W zasadzie to na początku nie mieli tego trunku w swojej ofercie, ale po rozmowie ze mną zaczęli go specjalnie dla mnie sprowadzać. Muszę jeszcze tylko dodać, że whisky japońska smakuje doskonale. Posmak tego trunku towarzyszy w gardzieli jeszcze długo po przełknięciu kolejnych mililitrów. Jest to coś niespotykanego w przypadku tanich przemysłowych alkoholi.

Myślę, że niewiele sklepów ma w swojej ofercie alkohole produkowane i destylowane w Japonii. Na całe szczęście sklep niedaleko mojego domu na moją prośbę zaczął sprowadzać wykwintną whisky z tego kraju. I chociaż jedna butelka kosztuje prawie siedemset złotych to naprawdę nie ma co żałować sobie na taką inwestycję. Półlitrowa butelka wystarczy mi na dwa miesiące, więc mogę sobie na taki luksus pozwolić.