Swój nowy portfel kupiłem w sklepie Wittchen

Wiem, że to pewnie nic nadzwyczajnego, ale chciałbym podzielić się moją historią związaną z kupnem nowego portfela. Ktoś może pomyśleć, że to nic takiego, że każdy używa portfela i nie robi z tego sensacji. Tylko, że ja akurat od kilku miesięcy szukałem takiego portfela, który by mi się spodobał i dopiero teraz udało mi się natrafić na taki egzemplarz.

Lubię portfele minimalistyczne i koniecznie brązowe

wittchen portfel męski brązowyOdwiedziłem w ostatnim czasie wiele różnych sklepów z galanterią skórzaną męską w nadziei, że uda mi się trafić na portfel, który wzbudzi moje zainteresowanie. Nie jestem wybredny, ale odkąd pamiętam cenę sobie minimalizm. Lubię nosić portfel, bo przecież to najlepsze miejsce do przechowywania swoich pieniędzy. W każdym razie portfela dla siebie szukałem przez dobrych kilka miesięcy. I już przechodzę do meritum. Zupełnie przypadkowo trafiłem w galerii na sklep Wittchen portfel męski brązowy o niewielkich rozmiarach znalazłem tam od ręki. Mało tego – mieli kilka różnych wersji do wyboru a wszystkie bardzo mi się podobały. I dopiero w tym sklepie kupiłem taki portfel, jaki chciałem. Wittchen to znany polski producent galanterii działający na polskim rynku od wielu lat. Mimo takiej renomy i jakości zapłaciłem za portfel trochę ponad sto złotych. Jak na taką znaną markę to niewiele. No i oczywiście wrócę tam na pewno za kilka tygodni a najpewniej zostanę ich stałym klientem i będą tam robił zakupy przy każdej kolejnej potrzebie.

Bardzo się cieszę, że trafiłem na sklep Wittchen. Lubię rzeczy markowe, ale nie spodziewałem się, że w takim sklepie będzie aż tak duży wybór portfeli. Tymczasem miałem do wyboru aż kilka sztuk portfeli pasujących do moich oczekiwań. To zasługuje na uznanie, bo przecież mój wymarzony portfel musi być mały, cienki i koniecznie w kolorze brązu.